Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Duygusal Sohbet | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


Duygusal Sohbet

Duygusal Aşk Sohbetleri

Dag, taş demeden elinde silahi ile aramaya koyulur. Bu esnada once çakal yagmurlari baslar, sonrasinda ise gokyuzu yarilir.. Yagmurdan dolayi bir kayanin dibine siginan Ahmet, kayanin 7 ye bolunmesine sahit olur ve her kayanin dibinden selvi gibi sular fiskirir. ”  ve babannen devam eder sozlerine; sevda bir vebadir,  duygusal sohbet / muhabbet kurdugun insana kavusamazsan bu veba seni yer bitirir. Sanirim kara sevda diye adlandirdiklari bu idi. Sohbet yıldızı ailesi olarak boyle efsane sevdalarin hikayelerine & Türkülerine sevdaliyiz.. Türkü sevmeyen toplum insan sevemez..

Duygusal Muhabbet

Hani bir sözde diyor ya; ” Sarılırken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.” Burnumun diregini bilmiyorum ama, yüregimin direği yikildi. Oturdum dusundum, ic sesim yine ciglik atiyordu. Kendimle istişareye durayim biraz sohbet edeyim ve hatta kendimle kavga edeyim dedim. Bir şiir açtim,  ele almak istedigim  öz elestiri yapmak istedigim konularim vardi kendimle.. Sonra birden duygusal bir hal aldim.. Yine dedim bugun elestrisel degil Duygusal Sohbet olacak bu. Neden bizler kendi icimize bile hukmedemiyoruz?  Abi duygu benim, dusunce benim, sus diyecegim kalp/mantik da benim ama beceremiyorum. Bosuna dememisler Ah bu şarkilarin gozu kör olsun diye. Bir muzik çalıyor, bin tane duygu  karmaşasi yaşiyoruz.  Aslinda kafamizda belirledigimiz herşeyi sadece bir kac kelime ile  bertaraf edip Duygusal Sohbet  edebilecek moda sokuyoruz kendimizi. Gözlerin rengini topraktan almis, ne guzelsin sevdigim gel beri beri.. Saçlarim siyah, lakin ne zaman ‘Musa Eroglu’nun’ Mihriban’ini  dinlesem bambaska bir boyut aliyorum. Özlemek ne demek demistik ya, belkide lambada titreyen alev, ozlemden oturu usuyor. Bilemeyiz!Ne varsa eski Türkülerde var; Aşk’ta, aşık’ta oyle naif anlatilmis ki. Zaten boşa yazılmamış hiç biri. Bir zamanlar, babannem ile konusurken konu birden Duygusal Sohbet haline geldi.  Birden kızım bilir misin? Çarşambayi sel neden alır dedi. Yağış cokmus demekki dogal afet olmus almıs dedim. Bir gulumseme oldu yuzunde ve anlatmaya basladi.”Ta 1970’lere dayanan bu hikayenin kahramani rivayete gore Sevdicegi Melek’i kaybeder.

Duygusal Chat

Duygusal Sohbet Dileseydi çarede çaresizlikte senden gelir der, sukuta vururdu hem dilini, hem kalbini. . Insan, itirafimdir diyor oyle anlatildigi gibi ozlemeyi henuz bilmiyorum.. Ozlemek diyoruz? Kimine gore rüzgarın getirdigi koku. Kimine göre yeniden görmek için beş dakika daha uyunan rüya.. Sana göre? Şimdi sen soyleyemezsinde.  Bana gore, aniden duyulan şarkinin nakaratinda gecen bir kelime, sadece bir kelimenin gozlerimi doldurmasi..Toplam 1 Yorumlar
duygusal

tüm duygusal bağların olduğu aradığım kişiyi bulduğum site. iyi ki varsınız

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -