Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Geveze Chat Odaları | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


Geveze Chat Odaları

Geveze Chat Odalarında Arkadaş Bulabilir miyim?

Bu soruya kesinlikle evet şeklinde cevap verebilirim. Sohbet sitemizde ne kadar gevezelik yaparsan mutlaka birilerinin dikkatini çekersin, fakat yılbaşı hindisi gibi sessiz sedasız takılırsan kimse sana itibar etmez. Sanal Chat Sohbet odalarında yazmayan insanlara pek itibar edilmez ve arkadaş çevresi bulamazlar. Sohbet sitemize girmeden önce kendine bir nick (rumuz) bul, mesela nickin qarizma olsun, sonra bu nickini başkalarının kullanmasını engellemek için /ns register şifren e-mailin komutuyla şifrele, bundan sonrası senin maharet ve ne kadar geveze olduğuna bağlı, gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.

Fakat çok fazla konuşan insanlar bu dengeyi kuruyor gibi görünmüyor. Neden?  En iyi iletişimde, karşılıklı konuşma ve birbirlerinin duygularını önemseyen, kimin konuşmacı ve kimin dinleyici olduğu hakkında bir konuşma ve dinleme arasında bir tür verme ve alma vardır. Çok konuşan bazı insanlar bu interaktif ritime giremezler, umursamadıkları için değil, başka bir kişiyi dinledikçe ortaya çıkabilecek duyguları tolere edemedikleri için. Aslında, bir terapist olarak çalışmam sırasında, pek çok kesintisiz konuşmacının aslında ne hissettiğini bilmelerini engellemek için kelimelerini kullandıklarını gördüm.

Sohbet Odalarında Gevezelik Yapmak İstermisin?

Hoşgeldin sayın ziyaretçi; eğer gerçek dünyada gevezelik yapamıyorsan, başından geçen bir olayı anlatmaya çalıştığında “Sus Gevezelik Yapma” şeklinde uyarılar alıyorsan, o zaman senin için açtığımız Geveze Sohbet Chat odamıza mutlaka uğramanı tavsiye ederim. Günümüzde çoğu insan gevezelik yapmaya yer arar, kadınlar bir şekilde gevezelik yapacak bir komşusunu veya akrabasını bulabilir. Fakat biz erkekler için bu durum biraz farklıdır. Çünkü hemcinslerimiz fazla gevezelik yapan tipleri sevmezler, “Kes Ulan Traş Yapma” şeklinde bir uyarı ile karşılaşmamız işten bile değildir.

Bizler de bu durumda olan yurdum insanını düşünerek Geveze Sohbet odamızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Gel kardeşim çatlayana kadar derdini anlat, avurtların patlayana kadar konuş, sana kimse neden gevezelik yapıyorsun diyemez. Eşinden dostundan azar mı işittin? Canın mı sıkılıyor ? Uykun mu kaçtı ? hemen eline telefonu al ve mobil chat odalarımızda dilediğin kadar kurtlarını dök ve gevezelik yap. 24 saat açık geveze sohbet sitemizde yeni arkadaşlıklara yelken aç. Chat ekibi olarak sizlerin rahat ve konforu için geceli gündüzlü çalışmaktayız.

 Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -