Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

İnternetde Tanışmak | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


İnternetde Tanışmak

İnternetde Tanışmak

Güven kaç kullanımlık bilmiyorum ama bir kere kırıldığı zaman tamir etmek çok zor. İnsanların en güzel hazinesi umutlarıdır, Birilerinin umuduyla oynamak kandırmak, hayal kırıklığına uğratmak kadar kötü ve aşağılık bir durum olamaz. İnsanların sahip olduğu tek şey olabilir umut, onu asla kırmamak gerekir. Yaşama Sevinci umutlarda saklıdır. Hayaller umut edilir.. Aşk ise erkekte başka durur, adam’ bambaşka.. kadın sadakati yüksek olduğu sürece başkalarının başında taç olur. Asil insanlar sanal veya real demeden gerçek kişiliğini yansıtır ve ortaya umut koyarlar, umut Çalmazlar. Değerli arkadaşlarım, internet ortamında dünyanın öbür ucundan kişilerle tanışma şansınız var ama nette her türlü insan ile karşılaşabiliriz. İnsanların İyi veya kötü olduğunu gerçek hayatta tanıtyarak bile çözemeyiz. İnternette tanışmaların sonu evliliğe kadar gidebiliyor. Muhteşem tanışmalar, Süper derecede iyi geçinen çiftlerde olabiliyor çabuk yıkılan dağılan hayatlarda. Kısaca Bu devirde hemen internete ulaşabiliyor, herkesin biriyle nette tanışma ihtimali yüksek, İnsanlara her zaman şans vermek gerekiyor. Bu yüzdan Chat Odaları Sizler için iyi izlenim taşımaktadır, Fakat iyi tanımak çok önemli.

Sanal tanışma ile gerçek tanışma arasındaki fark nedir?

Doğrusu bu sadece karakterlerle alakalı bir durum diyebiliriz. İnsanlar karşısındaki kişiye göre bukalemun gibi karakter ve kılık değiştirebiliyor. Tanımak ve tanışmak için tanıdığınız süre gerçekten çok önemli. Birini tanımak istiyorsanız eğer. Onu kendi aranızdaki sohbetiniz, ilişki seviyeniz, kendinizce onu tartmnanız yeterli olmayacaktır. Birisini ciddi anlamda tartmak istiyorsanız o kişilerin aile ve arkadaş çevresini tanımanız şarttır. Onu en iyi tanıyan çevre ile olan ilişkilerinden çözmek en mantıklısı.. Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim… Harika bir söz! İnsanlar yalan söyleyebilir ama çevreleri ile olan ilişkisi, etrafındaki kişiler onu size tanıtacak en güçlü unsurlardır..

Düşünüyorumda insanlar bu kadar, akıllı, böyle dürüst, bu seviyede bilgili ise acaba kötü insanlar kimler, yoksa geceleri toprağın altından çıkıp gün doğarken geri kayıpmı oluyorlar? Elbette insanların bilmediğimiz yüzleri var. Bu göremediğimiz yüzleri işte bu internet ortamında herkes kolayca saklayabiliyor.. Güven, sadakat, gibi kavramlar, rest çekişler, meydan okumalar, ne tür insan arıyorsanız, ne tür bir karaktere uyum sağlayacağınızı düşünüyorsanız şüphesiz hepsi internette mevcut. Birinci gerçek veya ikinci sahte yüzü ile karşılaşmak gayet mümkün ve normal..

İnternetten tanıştığınız kişiyle ne kadar güvenebilirsiniz? İnternetten biriyle tanışmak acaba doğru’mu ? Arkadaş bulma siteleri güvenilirmi? Sohbet sitelerinde neler oluyor?
İnternet; Dünya’nın en büyük çöpçatanı ve çöpçatanların şahıdır. Bu hususta kimsenin şüphesi yok. Bütün çöpçatan sitelerini, arkadaş bulma ve Sohbet Odaları sitelerini bağrında barındırır ve bunu insanlara sunar. Net ortamında herzaman her an herhangi bir sitede biriyle tanışma ihtimalıiniz vardır. Bu biraz sörf yeteceğinize bağlıdır. Sosyal ağlarda bu tür arkadaşlık, tanışma veya paylaşım platformlarında gündelik normal hayatını paylaşan, sıradan fotoğraflar atan, sıradan yer bildirimi yapan kişilere rastlamak çokta mümkün değildir.Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -