Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

İslam Sohbet Odalari | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


İslam Sohbet Odalari

İslam Sohbet Odalari

islam sohbet odalari var olan diğer sohbet sitelerine nazaran yaş ve düşünce bakımından daha olgun kişilerden oluşan bir topluluktur. İslami ve dini ve bilgilerin paylaşılıp kitaplarda okunmayan bazı konuların sohbet tadındadile geldiği ortamlardır. Ayetler ve hadisler ile sohbete keyf katan, birbirlerine karşı daha saygılı olan bu sitelere genel olarak bayanların katılması, sohbetin seviyesini daha üst seviyede tutmaktadır. İslam sohbet odalarında farklı inanç içinde bulunan, inandıkarı dini bilgilerini kendi aralarında tartışıp farklı dinler hakkında bilgi sahip olabilenler vardır. Dini inaçlariki Farklı katagoride yer almaktadır. ilahi olmayanve ilahi olandin olmak üzereiki farklı düşünce adı altında toplanmıştır ilahi olmayandinler Konfüçyanizm, Taoizm , Şintoizm , Hinduizm ,Budizm,Caynizm , Dinka, Gana ve Maori inançlarıdır.

İlahi olan dinler ise Yahudilik, Hristiyanlık ve İslamiyet adı altında sınıflandırılmış. Bu farklı inança mensup insanların hepsinin katıldığı islam sohbet odalarında bukadar farklıdin hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoğu zaman gündem de olan Alevi – Sünni tartışmaları bile islami sohbet sitelerinde konu olarak ele alınıp çok güzel ve sevileyibir söyleşi olarak ele alınmaktadır. islamisohbet , islami chat siteleri sizlere bu bilgileri karşılıklı sohbet ederek bilgilendirme imkanı sunmaktadır. İslami sorulardan olusansoru cevap oyunu ruhunuzu dinlendiren ilahi ve tasavvuf müzikleri ile genişletilmiş islami chat siteleri aile yapısına uygun kurallar çerçevesindesize hizmet etmeye devam ediyor.

İslam Sohbet Odalari

Tabikide dinimiz islam toplumumuzun temelini oluşturan benimsediğimiz dindir. iSlam birliğini sağlayan en değerli inanç kaynağı olan din bugün sadece kitaplarda yada dini meclisler de konuşularak paylaşılmıyor; teknolojinin her türlü nimetlerinden faydalaniyor. Dini konuların konuşulduğu en değerli sohbet siteleri muhabbetet.net islami sohbet odalarına bekleriz. islami Chat islami Sohbet odalarımız, islam kardeşlerimizin her türü bilgi alış verişlerini daha hızlı ve daha yararlı kılmak maksadıyla dini bütün kullanıcılarımızın dini konularda birbirlerinden faydalanma gayesi doğrultusunda ortak bir çalışma ürünü olarak islami sohbetler ve konular doğrultusunda çalışmalarını hızlandırdı. Lütfen dini ve islami sohbetlerinizi islami ve dini adap ve üslüplara uygun dini sohbet kuralları çerçevesinde icra ediniz. İslami chat Sitemiz Üzerinde , dini sohbet odalarında doğru ve Kaliteli İslami chat İle hemen tanışın vede kaynaşın. islami sohbet iyi sohbetler diler.

Bir önce ki makalemizde bundan bahsetmiştik, chat odasi ile sohbet etmek cok kolay diye isterseniz okuyabilir ve göz atabilirsiniz.Toplam 7 Yorumlar
Not

Emeğinize sağlık, ortam sıcaklığı ve mutlu yarınlar olucak :)

islam

merhaba muhabbetet.net sohbet odalarında çok güzel dostluklar edindim. islami sohbet etmek için oluşturduğunuz bu güzel chat odaları için sizlere çok teşekkür ederim. Özellikle ramazan ayında islami chat adı altında bizleri toplamanız çok güzel.

Rima

Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu ortamda siz değerli dostlar ile olmak çok güzel. Birlikte nice güzel günlere

ciao

süper bence ya islami alanda muhabbet gerçekten enfes

MdxL

İslam konusunda hoş sohbetler dönüyor...

Renk

Harika işler yapılıyor mükemmel bi seviyeli sohbet var

islamcı

islama ait tek gerçekçi platform

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -