Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Resimli Sohbet Odaları | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

Resimli sohbet odaları mantığını sizlere anlatacağımız bu bölümde, sohbet odaları konseptinin nasıl bir konuma geldiğini fark edeceksiniz. Sadece nick ve metin üzerine kurgulanmış sohbet odaları konsepti, medya paylaşımını ön plana çıkararak resimli sohbet odaları gibi ayrı bir konsepti doğurdu. Resimli sohbet odaları konseptinin gelişmesinde en büyük etki tartışmasız olarak siz kullanıcıların internet kullanım alışkanlığı oldu. Resimli sohbet odaları gibi konseptlerin bugünler içinde var olmasının sebebine daha yakından bakmak istiyorsanız bugün için en fazla sayıda kullanıcı sayısına sahip olan uygulamalara bir göz gezdirin. Instagram tartışmasız olarak bu liste içerisinde ilk üçte kendisine yer bulacaktır. Tamamen görsel medya paylaşımı üzerine olan bu uygulama ile beraber, kişiler kendine özel olabilecek anları, yerleri, zamanları fotoğraflayarak insanlara gösterebilmekte. Hal bu olunca resimli sohbet odaları gibi bir konsept de kendine yer buluyor. Instagram üzerinde sadece tanıdığınız veya bir yerden bağınızın olduğu kişiler ile görsel paylaşım yapabiliyorken resimli sohbet odaları içerisinde dünyanın başka bir yerindeki yabancı ile paylaşım yapabilirsiniz. Resimli sohbet odaları içerisinde aynı chat odaları içinde olduğu gibi anonim olabilmenin dışında, kendi profilinizi de yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz veya paylaşma istediğiniz görselleri resimli sohbet odaları aracılığı ile daha geniş bir kitleye de paylaşabilirsiniz.

Şu ana kadar anlattığımız bu konseptin sadece görsel üzerine olduğunu da düşünmeyin. Resimli sohbet odaları isminden de anlayabileceğiniz gibi bu içerisinde görsel destek bulunan bir sohbet odası. Yani işin sonunda yine bir sohbet odası içerisinde, birbirinden bağımsız kişiler ile beraber iletişim halindesiniz. Sohbet odalarına ait olan tüm fonksiyonlar resimli sohbet odaları içerisinde mevcut. Örnek olarak; Sosyal chat sitesi üzerinden sohbet edebileceğiniz bir oda ile resimli chat odaları arasındaki tek fark birinde görsel medya konseptinin öne çıkarılması. Bu sayede kişilerin daha rahat ve kapsamlı bir şekilde sohbet edebileceği inancı vardır.

Birbirinizi görebileceğiniz, karşınızda konuştuğunuz kişinin fizyolojisini tahmin etme gereksiniminden kurtulabileceğini bu resimli sohbet odaları ile saatlerce vakit geçirebilir, gününüzü daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çağımızın en büyük sorunu boş zamanı doldurmak üzerine ve bu boşluğu da resimli sohbet odaları gibi uygulamalar ile doldurabiliriz. Bu kadar çok alternatifin bulunduğu böyle bir devirde oldukça kaliteli bir seçenek olduğu söylenebilir. Bu seçeneklerin birçoğu birbirini andırırken resimli chat odası  tamamen farklı bir çizgide bulunur ya da çoğunu kapsayıcı tek bir seçenek halini alır. Yoksunluklarından bahsetmek gerekir ise buna verebileceğimiz ilk örnek kesinlikle bire bir sohbet etme fonksiyonunun olmaması. Resimli sohbet odaları bu noktada çekiciliğini bazı kullanıcılar için yitirmiş olsa da arkasında müthiş bir potansiyel barındırıyor. Bu potansiyelin en büyük sebebi ise gelişime açık olması.

Bu çağda her birimizin, telefon uygulamaları üzerinde bir arkadaş grubu vardır. Sürekli aynı kişilerin olduğu bu grubun atmosferi dalgalıdır, kimi zaman etkin kimi zaman ise pasif bir tablo çizer. Resimli sohbet odaları ise birçok farklı ve birbirini tanımayan kullanıcı havuzu ile sizlere daha canlı, sürekli etkin bir ortam sağlar.

 Toplam 2 Yorumlar
Bihter

Resimli sohbet odalarına girerek resimlerini beğendiğim kişilerle sohbet ediyorum. Güzel olmuş sevdim burayı :)

Behlül

İnternette gezinirken bu siteyi keşfettim birde baktım ki benim Bihter'im burda bu site bizi birbirimize kavuşturdu. İyiki varsınız :D

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -