Bedava Sohbetin ve Bol Muhabbetin Eksik Olmadığı Sohbet Odaları Sende Aramızda Yerini Al!

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI | MuhabbetEt.Net - Sohbet, Chat, Bedava Mobil Sohbet


SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de çeyrek finale haftalar kala, yarışmacılar her hafta çarşamba günleri olduğu gibi sembol oyununda karşı karşıya geldi. Survivor final yolu için, büyük sohbet‘e ve öneme sahip olan bireysel sembol oyununda ilk olarak erkek yarışmacılar parkura geldi. Nefes kesen mücadelenin yaşandığı oyunda erkeklerde bireysel sembolün sahibi Yasin Obuz oldu. Erkeklerin ardından Survivor kadın yarışmacılar bu kez sembol oyununu kazanmak için parkura geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan 4 kadın yarışmacı, bireysel sembol için mücadele verdi. Elif, Aycan, Nisa ve Evrim’in karşı karşıya geldiği oyunda çokca güzel sohbetler edildi, bu hafta Survivor 2020 kadınlarda bireysel sembolü kazanan isim.

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor’da ödül ve sembol oyununu kim kazandı 27 Mayıs 2020? Survivor 89. bölüm özeti ve kazanan takım

Survivor’da sembolü kim kazandı? sorusu, Survivor 2020’nin 27 Mayıs akşamı ekranlara gelen bölümünde yanıt buldu. Bayram haftasını geride bırakan Survivor yarışmacıları, ödül ve sembol oyununu kazanmak için parkurda mücadele verdi. Bu sene ilk kez oynanan koordinasyon ve hızın büyük öneme sahip olduğu takım oyunda, parkuda ünlüler ve gönüllüler takımı zorlu anlar yaşadı. Peki, Survivor’da ödül ve sembol oyununu kim kazandı? Survivor sembolü kadınlarda ve erkeklerde kim aldı? İşte, Survivor 89. son bölüm özeti ve Survivor’da kazanan takımlar.

TV8 ekranlarında ünlüler gönüllüler formatı ile ekranlara gelen Survivor’da sembol ve ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Kazanan takımın köfte ve piyaz ödülü kazanacağı oyun, Survivor’da ilk kez oynandı. Cemal Can ile Yasin ödül oyunu için bir takım olurken ve bu esnada sohbet odalarımız ile muhabbete devam ediyorken, Sercan ile Yunus Emre beraber yarıştı. Sembol oyununda ise kadınlar ve erkekler ayrı ayrı mücadele verdi. İşte, Survivor 27 Mayıs sembol ve ödül oyununu kazanan takımlar ve son bölümde yaşananlar an ve an sohbet odalarımızda.

Bir önce ki makalemizde bundan bahsetmiştik, yabanci sohbet sitesi diye isterseniz okuyabilir ve göz atabilirsiniz.Toplam 3 Yorumlar
şeyda

siz neler yapıyorsunuz inanamıyorum yaaa

Hakan

Tebrikler ! Kısmetse seneye de Survivor a ben başvurmayı düşünüyorum..

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Chat Odalari -